وب سایت نیسی فیلتر ایران راه اندازی شد!

nisi-filters-iran-logo

     نیسی برند جوانیست که در زمینه فیلتر های حرفه ای دوربین عکاسی فعالیت می کند. اولین سری فیلتر های نیسی در سال ۲۰۰۷ وارد بازار های جهانی شد. این کمپانی تا امروز سری فیلتر های تخصصی و موفق دیگری با کاربرد های مختلف وارد بازار کرده که مورد استقبال شدید عکاسان حرفه ای قرار گرفته است. (اطلاعات تکلمیلی معرفی کمپانی نیسی)

   وبسایت نیسی فیلتر مفتخر است که با معرفی محصولات کمپانی نیسی و نمایندگان فروش آن در ایران به عکاسان و هنرمندان هموطن خدماتی در راستای آسان تر و حرفه ای تر کردن عکاسی ارائه دهد تا امکان عکاسی تخصصی تر را برای همگان فراهم شود.

   وبسایت نیسی فیلتر ایران با پوشش کامل محصولات این کمپانی اطلاعات کامل و جامعی در اختیار شما قرار می دهد. با مطالعه ویژگی های فیلترها و مقایسه آن ها با یکدیگر فیلتر مناسب شاخه عکاسی خود را بسته به نیاز، نوع دوربین و لنز خود انتخاب کنید. نظر عکاسان دیگر را راجع به این فیلتر ها بدانید و نظرات خود را با دیگر همکارانتان در میان بگذارید. پس از انتخاب فیلتر مورد نظر خود شما میتوانید اطلاعات فروشندگان و نمایندگان رسمی این کمپانی در ایران را در این صفحه پیدا کنید و با نزدیکترین آن ها ارتباط برقرار کنید تا فیلتر خود را با اطمینان کامل از اصالت، کیفیت و قیمت خریداری کنید.

 

خدمات این سایت به معرفی محصولات و بررسی آن ها محدود نشده و مقالات و اطلاعات به روز عکاسی بخش مهمی از وبلاگ نیسی فیلتر ایران را تشکیل می دهد. پس نیسی فیلتر ایران فقط سایتی برای معرفی محصولات این شرکت نیست و توصیه می شود که مرتب به این سایت سر بزنید تا از محتوای تولید شده توسط بزرگترین عکاسان جهان عقب نمانید!

بهمن ۲۵, ۱۳۹۵

نظر خود را مطرح کنید