معرفی کمپانی نیسی

کارخانه نیسی در مساحتی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع و با بهره مندی از جدید ترین ماشین آلات CNC و متخصصینی با بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت اپتیک و لیزر به ساخت فیلتر های عکاسی و فیلم برداری مشغول است. نیسی ارائه دهنده طیف گسترده ای از فیلتر های حرفه ای عکاسی با به روز ترین تکنولوژی تولید شیشه های اپتیکال بوده و امروزه به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان فیلتر در آسیا تبدیل شده است. همکاری با کارخانه های Schott-Germany و Nitto-Japan و AGC  استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه در تولیدات این کارخانه را تضمین می کند، کمپانی نیسی تا به امروز با ۱۸ حق ثبت اختراع، سعی در باز طراحی روند تولید فیلتر های عکاسی و از بین بردن ضعف های موجود در این صنعت داشته است.

کمپانی نسیی با سری فیلتر های Ultra-Slim خود را به عکاسان معرفی کرد و با ارائه بالا ترین کیفیت به سرعت به یکی از نام های تجاری مطرح در زمینه فیلتر های عکاسی مبدل شد، در سال ۲۰۰۹ با عرضه سری فیلتر های ۱۸ لایه اندود رینگ طلایی LR و استفاده از مواد اولیه آلمانی، استاندارد جدیدی در تولید فیلتر های عکاسی خلق کرد تا گام بزرگی در جهت رسیدن به جایگاه اول آسیا بردارد.

هم زمان با قدرت گرفتن دپارتمان تحقیق و توسعه، این شرکت موفق به طراحی فیلتر های ND متغیر بدون خطای X شد. شش سال پژوهش در زمینه تولید شیشه های اپتیکال به خلق شیشه CeO2 انجامید و سر انجام در سال ۲۰۱۳ این شیشه ها در فیلتر  های UV370 استفاده شدند. باز خورد مثبت استفاده از شیشه های اپتیکال در فیلتر های عکاسی، نیسی را بر آن داشت تا با تولید فیلتر های مربعی شیشه ای جایگاه نخست کیفیت و ظرافت را به خود اختصاص دهد.

تمامی فیلتر های این شرکت با بهره مندی از فناوری نانو اندود شده اند. پوشش ضد آب و ضد چربی، مقاومت در برابر خط و خش و عبور دهی کامل نور بدون بازتاب از مزایای اندود کار رفته در محصولات این شرکت است، استفاده از آلومینیوم با استاندارد صنایع فضایی در تولیدات این شرکت نشان از تمرکز این برند بر تولید محصولاتی با کیفیت دارد.

Time Line 2 (2) (3)